fbpx

Zimowa sesja narzeczeńska

Karola & Łukasz – Zimowa sesja narzeczeńska, Myślenice / Góra Chełm/

Za oknem fala mrozów, kiedyś zwana po prostu zimą. Zimowa sesja narzeczeńska to był pomysł Karoli, pomimo że ich ślub zaplanowany jest dopiero za mniej więcej pół roku. Kiedy napisała do mnie o tym pomyśle nic nie zapowiadało, że będą ku temu warunki. Była połowa stycznia, warunki panujące na zewnątrz do złudzenia przypominały wiosnę, w moim ogrodzie zaczynały kwitnąć poziomki. Jedyny dogodny dla nas termin wypadł na początek lutego. Aura która przypadła na te dni zupełnie nas zaskoczyła, wszędzie zapanowały zimowe warunki. Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy. Karolino i Łukaszu , dzięki za powierzone zaufanie i wybór mnie na waszego fotografa ślubnego.

Fotografia rodzinna Myślenice

Magda, Kamil & chłopaki

Fotografia rodzinna Myślenice

Z Magdą i Kamilem znamy się od dawna.  Nie mam nawet pojęcia jak długo, a na pewno Ja nie jestem w stanie tego stwierdzić. Przy okazji sesji zdjęciowych jak i fotografii ślubnej spotykaliśmy się już niejednokrotnie.  Kilka lat temu poprosili mnie abym uwiecznił jeden z najważniejszych dni w ich życiu, mianowicie dzień ich ślubu.  Następnym przełomowym wydarzeniem w ich życiu było pojawienie się na świecie Franka. Kiedy ten miał już kilka miesięcy zaprosili mnie do siebie abym wykonał dla nich kilka pamiątkowych zdjęć.  Niedawno znów do mnie zadzwonili, a ja wiedząc że od pewnego czasu jest ich czworo, ochoczo się zgodziłem aby i tym razem uwiecznić na zdjęciach całą familię. Fotografia rodzinna  już od dłuższego czasu chodziła mi po głowie więc tym bardziej ucieszyłem się z tego pomysłu. Czasu nie było zbyt wiele bo październik jak co roku to jeden najbardziej pracowitych dla mnie miesięcy. Chęć poznania Julka sprawiła, że nie mogliśmy zbyt długo zwlekać i trzeba było zabrać się do działania. Po szybkich przemyśleniach zdecydowaliśmy się na tzw “lifestyle” a miejscem, w którym zrealizujemy zdjęcia będą Myślenice. Fotografia rodzinna Myślenice

Efekty naszego spaceru możecie obejrzeć poniżej.  Tymczasem chciałbym podziękować Magdzie i Kamilowi, że już kolejny raz pozwolili Mi uwiecznić momenty z ich życia na fotografiach.